Tilta MB-T12-M95 4×5.65 Karbon Fiber Mattebox (Kelepçeli) Tek Sırtlı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
MB-T12-M95
*3.550,79 TL den başlayan taksitlerle!
18.626,26 TL
[KELEPÇE İLE] Standart Boyutlu Sinema Lenslerine Direkt Uyum
[FİLTRE TEPESİ] Üç adet 4x5,65 Filtreyi Destekler
[ÜST BAYRAK] Işığın Yansımalarını Azaltır ve Kolayca Ayarlanabilir
[15MM ADAPTÖR] Matte Box'ı LWS Çubuklarına Monte Etme Olanağı
[HAFİF] Tasarım, Birden Fazla Filtreyi Eklemeden Destekler
Bu 4×5,65 karbon fiber mat kutu, standart sinema lenslerine kolayca takılabilmesi için kelepçe ile tasarlanmıştır. Tek bir lens adaptör halkası, ön çapa uyum sağlar. Ek destekler ayrıca temin edilebilir veya tam set halinde alınabilir. Adaptör halkaları sadece mat kutusunu takmakla kalmaz, aynı zamanda lens donutlarına ihtiyacı ortadan kaldırır. Üst Fransız bayrağı, parlama koruması sağlar. LWS çubuklarına monte etmek için 15 mm çubuk adaptörü içerir.
Teknik Veri:
Boyutlar: 13 x 10 x 5,5 inç
Ağırlık: 1.900 gram
Net Ağırlık: 2,6 lbs
Malzeme: Karbon fiber, alüminyum alaşım, paslanmaz çelik
Renk: Siyah
Çubuk Sistemi: 15mm LWS
Kutu İçeriği:
Karbon fiber gövde
(3) 4x5,65 filtre çerçevesi
(1) Üst Fransız bayrağı
(1) 15 mm LWS çubuk adaptörü
(1) 95mm kelepçe eki