Tilta MB-T12-M114 4×5.65 Karbon Fiber Mattebox (Kelepçeli) Tek Sırtlı
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
MB-T12-M114
*3.637,39 TL den başlayan taksitlerle!
19.080,56 TL
Esnek Montaj Seçenekleri: Bu mattebox, 15mm LWS çubuk sistemine monte edilebilen adaptörü ile çeşitli çekim koşullarına uyum sağlar. Lens adaptör halkası, tek bir lens adaptörü ile ön çap uyumunu sağlarken, Fransız bayrağı parlama koruması sunar. 4×5.65 filtre çerçeveleri ve çubuk adaptörü kutu içeriğinde mevcuttur, ayrıca ek destekler opsiyonel olarak temin edilebilir. Tilta MB-T12-M114 ile çekimlerinizde filtre kullanımını ve ışık kontrolünü daha etkili hale getirin.
[CLAMP ON] Doğrudan Standart Boyutlu Sinema Lenslerine
[FİLTRE TEPSİLERİ] Üç adet 4x5,65 Filtreyi Destekler
[TOP FLAG] İşaret Fişeklerini Ortadan Kaldırmaya Yardımcı Olur ve Kolayca Ayarlanır
[15MM ADAPTÖR] Gerektiğinde Bu Matte Box'ı LWS Çubuklarına Monte Etmenizi Sağlar
[HAFİF] Tasarım, Gereksiz Ağırlık Eklemeden Birden Fazla Filtreyi Destekler
Seçtiğiniz ön çapa uyacak tek bir lens adaptör halkası içerir.
Pakete, parlama koruması sağlamak için bir üst Fransız bayrağı dahildir.
Mat kutuyu LWS çubukları aracılığıyla monte etmek isterseniz 15 mm'lik bir çubuk eklentisi de içerir.
Teknik Veri
Boyutlar: 13 x 10 x 5,5 inç
Ağırlık: 1,900 gram
Net Ağırlık: 1,170 gram
Malzeme: Karbon fiber, alüminyum alaşımlı, paslanmaz çelik
Siyah renk
Çubuk Sistemi: 15mm LWS
Kutu İçeriği
1. Karbon fiber gövde
2. (3) 4×5,65 filtre çerçeveleri
3. (1) Üst Fransız bayrağı
4. (1) 15 mm LWS çubuk adaptörü
5. Ф134 mm, 114 mm, 110 mm, 95 mm veya 80 mm kelepçe eki