Tilta TA-FGR-46,50-48,50 Sonsuz Odak Dişli Halkası
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
TA-FGR-46.50-48.50
*25,98 TL den başlayan taksitlerle!
136,29 TL
Tilta TA-FGR-46,50 48,50 Sonsuz Odak Dişli Halkası 46,5 ile 48,5mm
Sony Lensler Yakınlaştırma Halkası Odak Halkası
FE 16-35mm F2.8 GM 78-80mm 81-83mm
FE 24-70mm F2.8 GM 81-83mm 81-83mm
FE 16-35mm F4 ZA 75-77mm 75-77mm
Vario-Tessar FE 24-70mm F4 ZA OSS 72-74mm 72-74mm
FE 70-200mm F/4 G OSS 75-77mm 78-80mm
FE 4/24-70 ZA ÖSS 72-74mm 72-74mm
FE 50mm F2.8 MAKRO * 69-71mm
FE 85mm F1.4 GM * 88-90mm
Düzlemsel T* FE 50mm F1.4 ZA * 81-83mm
E 10-18mm F4 ÖSS 69-71mm 69-71mm
FE 12-24mm F4 G 81-83mm 85-87mm
Zeiss E 16-70 F4 ÖSS 66-68mm 66-68mm
E PZ 18-105mm F4 G OSS 72-74mm 72-74mm
E PZ 18-200mm F3.5-6.3 ÖSS LE 66-68mm 66-68mm
FE 28mm F2 * 62,5-64,5 mm
FE 55mm F1.8 * 62,5-64,5 mm
FE 4/24-105 G OSS * 62,5-64,5 mm
E 3.5-5.6/PZ 16-50 ÖSS * 62,5-64,5 mm
FE 24mm F1.4 GM * 75-77mm
FE 20mm F1.8 20G * 69-71mm
E 55-210mm f/4.5-6.3 ÖSS 62,5-64,5 mm 62,5-64,5 mm
FE 35mm F1.8 * 62,5-64,5 mm
Distagon T* FE 35mm F1.4 ZA * 78-80mm
FE 90mm F2.8 G OSS * 78-80mm
FE 70-300mm F4.5-5.6 G OSS 81-83mm 81-83mm
E 18-135mm F3.5-5.6 ÖSS 66-68mm 66-68mm
Canon Lensler Yakınlaştırma Halkası Odak Halkası
EF 16-35mm f/2.8L III USM 78-80mm 81-83mm
EF 16-35mm f/2.8L II USM 78-80mm 81-83mm
EF 70-200mm f/2.8L IS II USM 78-80mm 81-83mm
EF 24-105mm F/4L IS USM 75-77mm 75-77mm
RF 24-105mm F/4.1-7.1 IS STM 78-80mm 75-77mm
EF 24-105mm F/4 IS II USM 75-77mm 75-77mm
EF 17-40mm F/4L USM 66-68mm 69-71mm
EF 70-200mm 62,5-64,5 mm 69-71mm
EF 85mm F/1.8 USM * 69-71mm
EF-S 18-135mm F/3.5-5.6 IS STM 72-74mm 75-77mm
EF-S 18-200mm F/3.5-5.6 IS 78-80mm 75-77mm
EF-S 18-55mm F/4-5.6 IS STM 59-61mm 59-61mm
EF-M 18-150mm F/3.5-6.3 IS STM 53-55mm 53-55mm
EF-S 18-135mm F/3.5-6.3 IS 69-71mm 72-74mm
EF 100mm F/2.8L IS USM * 72-74mm
EF 50mm F/1.4 USM * 66-68mm
EF-S 35mm F/2.8 IS STM * 62,5-64,5 mm
EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM 75-77mm 75-77mm
EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM 72-74mm 75-77mm
EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM 62,5-64,5 mm 69-71mm
EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM 85-87mm 81-83mm
EF 100mm f2 USM * 75-77mm
TS-E 24mm f3.5L Eğim Kaydırma * 78-80mm
100mm f2.8L USM'dir * 81-83mm
Panasonic/Olympus Lensler Yakınlaştırma Halkası Odak Halkası
LUMIX S PRO 24-70mm f/2.8 85-87mm 88-90mm
LUMIX S PRO 70-200mm f/2.8 OIS 85-87mm *
LUMIX S 24-105mm F/4 Makro OIS 81-83mm 81-83mm
LUMIX S PRO 16-35mm f/4 81-83mm 85-87mm
LUMIX S PRO 70-200mm f/4 OIS 78-80mm 81-83mm
G VARIO 45-200mm f/4.0-5.6 MEGA OIS 69-71mm 69-71mm
LUMIX G VARIO 100-300mm f/4-5.6 MEGA OIS 72-74mm 69-71mm
LEICA DG 100-400mm f/4-6.3 ASPH POWER OIS 78-80mm 78-80mm
LEICA DG ELMARIT 200mm f/2.8 POWER OIS * 85-87mm
LEICA DG Vario-Elmarit 50-200mm f/2.8-4 ASPH Güç OIS 75-77mm 75-77mm
LUMIX GX VARIO 35-100mm f/2.8 II Güç OIS 66-68mm 62,5-64,5 mm
PANASONIC H-NS 42,5 mm f/1.2 * 72-74mm
LUMIX S PRO 50mm f/1.4 * 88-90mm
LEICA DG Vario-Elmarit 12-60mm f/2.8-4 Güç OIS 66-68mm 66-68mm
PANASONIC G VARIO 7-14mm f/4.0 ASPH 59-61mm 59-61mm
PANASONIC G 20mm f/1.7 ASPH * 62,5-64,5 mm
LEICA DG MACRO-ELMARIT 45mm f/2.8 ASPH MEGA OIS * 62,5-64,5 mm
LUMIX G MAKRO 30mm f/2.8 ASPH MEGA OIS * 56-58mm
LUMIX G 25 mm f/1.7 * 59-61mm
LUMIX G VARIO 12-60mm f/3.5-5.6 Güç OIS 66-68mm 62,5-64,5 mm
LUMIX G 42.5mm f/1.7 ASPH POWER OIS * 53-55mm
LUMIX GX VARIO 12-35mm f2.8II ASPH * 66-68mm
12-35mm f2.8 66-68mm 66-68mm
OLYMPUS M.ZUIKO DIGITAL ED 12-40mm f/2.8 PRO 69-71mm 66-68mm
OLYMPUS M.ZUIKO DIGITAL ED 7-14mm f/2.8 PRO 69-71mm 69-71mm
OLYMPUS M.Zuiko Dijital ED 25mm f/1.2 Pro * 69-71mm
OLYMPUS M.Zuiko Dijital ED 12-100mm f/4 IS PRO * 72-74mm
Nikon Lensler Yakınlaştırma Halkası Odak Halkası
Nikon AF-S 20mm f1.8G * 72-74mm
Fujifilm Lensler Yakınlaştırma Halkası Odak Halkası
FUJIFILM XF 8-16mm f/2.8 R LM WR * 88-90mm
FUJIFILM 80mm f/2.8 R LM OIS WR Makro * 78-80mm
FUJIFILM GF 45mm f/2.8 R * 78-80mm
FUJIFILM GF 63mm f/2.8 R WR * 78-80mm
FUJIFILM GF 23mm f/4.0 R LM WR * 88-90mm
FUJIFILM GF 120mm f/4.0 R LM OIS WR Makro * 88-90mm
FUJIFILM XF 16-55mm f/2.8 R LM WR * 75-77mm
FUJIFILM XC 15-45mm f/3.5-5.6 OIS PZ 59-61mm 59-61mm
FUJIFILM XF 18mm f/2.0 R * 62,5-64,5 mm
FUJIFILM XF 14mm f/2.8 R * 62,5-64,5 mm
FUJIFILM XF 16mm f/1.4R WR * 72-74mm
FUJIFILM XF 56mm f/1.2 R * 72-74mm
FUJIFILM Super EBC XF 23mm f/1.4 R * 72-74mm
FUJIFILM XF 90mm f/2.0 R LM WR * 75-77mm
Sigma Lensler Yakınlaştırma Halkası Odak Halkası
SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG HSM 88-90mm 88-90mm
SIGMA 14-24mm f/2.8 DG HSM Sanat 88-90mm 88-90mm
SIGMA 12-24mm f/4.0 DG HSM Art Zoom Lens 81-83mm 81-83mm
SIGMA 24-35mm f/2.0 DG HSM Sanat 78-80mm 85-87mm
SIGMA 70mm f/2.8 DG Makro Sanat * 72-74mm
SIGMA 35mm f/1.4 DG HSM Sanat * 78-80mm
Tokina Lensler Yakınlaştırma Halkası Odak Halkası
11-16mm f/2.8 * 72-74mm
DU Lensler Yakınlaştırma Halkası Odak Halkası
85 mm f/2 * 62,5-64,5 mm
Zeiss Lensler Yakınlaştırma Halkası Odak Halkası
Zeiss Milvus 15mm f/2.8 * 78-80mm
Zeiss Milvus 21 mm f/2.8 * 69-71mm
Zeiss Milvus 25 mm f/1.4 * 81-83mm
Zeiss Milvus 35mm f/2 * 72-74mm
Zeiss Milvus 35mm f/1.4 * 88-90mm
Zeiss Milvus 50mm f/1.4 * 78-80mm
Zeiss Milvus 135mm f/2 * 85-87mm